Winner писал(а):Народ, давайте визначмося куди і з ким ми їдемо. Не треба кіпішувати і викладувати 25 маршрутів. Є старший - нехай вносить пропозиції. В Криму як почалося так і може закінчитись. В Карпатах все спокійно. Давайте заспокоємося і візначимось куди ми їдемо: план А і план Б. Не вийшло з Кримом їдемо в Карпати, чи навпаки... То є моя суб єктивна думка.




,то экономия в два конца на лицо 