Никогда раньше не перевозил вел поездом, поэтому не знаю. Нужен уже только один чехол, хотя думаю может взять пару простыней и поверх них скречплёнкой зафиксировать (если не найду чехла).
Піде любий поліетилен, або тоненька тряпка... Не мають права пристібатися якщо знято і закріплено переднє колесо. Чохоло, щоб нікого не вимазати. Їздили в Карпати в поелітилені... Проблем жодних. Будуть бухтіти - викликай начальника поїзда. Як правило проблем не виникає...
На ХТ, один вообще рекомендовал, если вел упакован правильно и проводник чем-то не доволен, а времени до отправления нет, лезть в наглую в вагон, а проводник пусть вызывает начальника состава, тот примет сторону пассажира.
15.5 розділу 15 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства інфраструктури № 235 від 22.07.2011 "Дозволяється перевозити при собі за рахунок норми ручної поклажі пасажира дитячі коляски, велосипеди в розібраному та впакованому стані (не більше одного) та інші речі, які за своїми розмірами можуть бути розташовані у вагоні на місцях, призначених для ручної поклажі." Не указано как упаковано и до какой степени разобранно, поэтому достаточно снять переднее колесо и обернуть вел чем угодно, хоть парой строительных мешков, разрезанных вдоль, сверху скотч и на верхнюю полку
У кожному Овні живуть дві людини. Одна мила, добра та розуміюча, а друга з`являється, коли кривдять першу… І ця зустріч не з приємних.♈