







Ed Baltika писал(а):..так что готовьте снарягу и настраивайтесь

anod писал(а):Ed Baltika писал(а):..так что готовьте снарягу и настраивайтесь
а как на счет расселения?Оффтоп


























Winner писал(а):2) В мене є палатка. Палатка на трьох: на менеАртема і ще по-моєму на Анода, тільки інформація не є точна. Все вирішують організатори. Хочу знати чи вирішилося до кінця справа з розселенням і як(хочу знати хто вночі хропе
і не дай бог йому попасти до мене в палатку...
)

Winner писал(а):Хочу від організаторів почути трохи конкретики. Може я щось пропустив, може десь не збирався разом з усіма... Виникли такі питання:
1) Можна побачити точнішу карту маршруту, не просто скрін, а реальну карту з контрольними точками на ній (я трохи погано бачу, тому по скріну не дуже розібрався через які населені пункти поїдемо).
2) В мене є палатка. Палатка на трьох: на менеАртема і ще по-моєму на Анода, тільки інформація не є точна. Все вирішують організатори. Хочу знати чи вирішилося до кінця справа з розселенням і як(хочу знати хто вночі хропе
і не дай бог йому попасти до мене в палатку...
)
3) Наскільки зрозумів є дві групи, якщо так, то хто де і під чиїм керівництвом.
4) Хочу знати хто є хто, тобто хто в нас бухгалтер, хто механік, хто медик... гляди і мені щось перепаде![]()
5)Хотілося б побачити повний список учасників.
6) Точно затверджена дата скатки. Точний маршрут скатки.



















Вернуться в Многодневные велопоходы
Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1