Я не пишу на літературній мові. І я думаю тут не зовсім підходяща тема для обговорення правильності мого писання на українській мові. Чи може є пропозиції?
Я не пишу на літературній мові. І я думаю тут не зовсім підходяща тема для обговорення правильності мого писання на українській мові. Чи може є пропозиції?