amir писал(а):sarseda писал(а):amir писал(а):Молодці!
Одна порада -
намагайтеся користуватися однією мовою: українською або російською...
Суржик краще залишити осторонь...
Гаразд! Але це не є суржик, а є літературною українською мовою![]()
По поводу употребления украинского языка могу сказать, что использую его при написании документов КАЖДЫЙ РАБОЧИЙ ДЕНЬ!!!, так что САМО ВЫРВАЛОСЬ!!
Не будемо сперечатися...
Гаразд!
Стежте за мовою і все буде добре...
Щасти вам!!












