



























































Winner писал(а):Мене добиває така штука: якщо нестандартну тему піднімає Адміністрація сайту, або приближені-все круто, всі хлопають. Коли заходить новачок і пише про розділку, відразу знаходяться "умнікі" і починають писати про виплюнуті легені і т.д.
















Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1